Tellimusetingimused

 

Tellimuse esitamine.

Ttorte ja maiustusi saab tellida e-maili ( tordid@tordid.ee ) teel, kodulehel tellimusvormi täites või telefonitsi, helistades +372 55584498.

Kodulehelt või e-postiga esitatud tellimustele vastatakse  1-3 tööpäeva jooksul. Kiireloomuliste küsimuste korral alati helistada 55584498.

Kui olete tellimusele vastuse saanud ja tordid.ee hinnapakkumisega nõus, siis saadetakse tellimuse kinnitus! NB! Palun kontrollige, et tellimuskinnitus oleks saabunud teie e-mailile!

Tellimuse eest tasumine

  • Üle 100€ tellimustel tuleb tasuda ettemaks 2 tööpäeva jooksul. Saadetakse selle kohta arve. Võimalik on tasuda see arve kas 100% või etttekirjutatud ettemaksu summa. Kui arve on tasutud, siis kinnitatakse tellimus.
  • Kui soovite tasuda vaid ettemaksu, siis ülejäänud summa saab ainult  tasuda tellimusele järeletulles sularahas.

Alla 100€ tellimused tuleb tasuda kas eelnevalt ülekandega (kindlasti jälgida arvel maksetähtaega) või tellimusele järeletulles sularahas.

 

Tellimuse tühistamine.

Juhul kui soovite tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 3 päeva  enne tellimuse täitmist e-mailile tordid@tordid.ee

Kui olete tellimuse eest eelnevalt tasunud, siis 5 tööpäeva jooksul kanname raha tagasi! Anda teada tellimuse nr ja pankgakonto, kuhu soovite makse tagastust.

Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud, tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

 

 

Tellimuse kättetoimetamine

Tellimuse saab kätte Tartus, Pärna Allee 10-5, Raadil, kokkuleppel. Kohapeal ei toimu tortide müüki. Kõik tellimused võetakse vastu eritellimusel.

Kindlasti peab kinnipidama kokkulepitud kellaajast, mis on kokklepitud tellijal tordid.ee-ga.

Pühapäeval väljastatakse torte kella 12:00-13:00ni

Tartu linnas on transporttasu 5€, mujale transporti ei toimu ,v.a pulmatordid.